Menu +

Instruktører

Senior Master Ivan Tzatchev (8. dan)

Yrke:

  • Leder for ATN-  TaeKwon-Do Norway
  • Ex -Vice President -ATI-Advanced Taekwondo International
  • Leder for Tai Chi Chuan Norway
  • Daglig leder for IME-Consult – Basis trener OLT og  Region Nord
  • Leder IME-Consulting
  • Hoved trener for ATN- Taekwondo Norway
  • Under Gen.secretary for GTF- Global Taekwondo Federation
  • Leder for GTF-Taekwondo European Comitee

Verv:

  • 4 år styremedlem i Norges Kampsport Forbund (NKF)
  • Medlem av utdaningsutvalget i Norges Kampsport Forbund
  • Leder for Hamna ATN  TaeKwon-Do Klubb

Utdanning:

  • Musikkonservatoriet i Sofia, Bulgaria
  • Recording engeneer ved Audio Institute Of America
  • Bachelor Idrett – OLT topp Trener – NTNU
  • Choaching og ledelse – NIF/NIHØG

Trenerutdanning:

  • Trener A (NKF) – Trener 1 (NKF)
  • Trener 2 (NKF)
  • Trener 3 (NKF)
  • OLT- Diplomtrener (NIF) (NTNU)
  • Bachelor Idrett og Bevegelsesvitenskap (NTNU)
  • OLT -Topp trener (NTNU )
  • Coaching og Lederskap (NIHØG)

 Marius Tzatchev (3. dan)

Yrke: Senior Consulet hos ADECCO Norge

  • Trener for Ishavsbyen ATN og Polar ATN
  • Senior konsulent i Adecco Tromsø

Verv

  • Medlem av fagkomitéen (ATN)
  • Styremedlem (ATN-Taekwondo- Norway)

Utdanning

  • Generell Studiekompetanse (Tromsdalen VGS)
  • Bachelor i Økonomi og marketing (BI)
  • Master i Bisness Management og Marketing

Trenerutdanning

  • Budo grunnkurs (NKF)
  • Trener 1 (NKF)
  • Trener 2 (NKF)
  • Aktivitetsleder (NIF)
  • Regelkurs (ATN)
  • Dommerkurs B (ATN)
  • ATN -Trener 1- 2

 Flemming Knudsen (3. dan)

Yrke

  • Selvstendig næringsdrivende
  • frittstående konsulent, med fokus på salg

Verv

  • Leder for Reinen ATN

Utdanning

  • Trenerutdanning
  • Trener A (NKF)
  • Instruktør C (GTF)

Kurt Arild Larsen – 3.Dan

Yrke 

  • Actic  Cruise Owner

Verv 

  • Medlem i konkurrasen teamet

Trenerutdanning

  • Regelkurs
  • Trener 1 – Modul 1 og 2 (NKF)
  • ATN- Trener 1 kurs

 Jon Magnus Habbestad – 1 Dan -2

Yrke 

  • Student ved UIT

Verv 

  • Styre Medlem i Polar ATN

Trenerutdanning 

  • Regelkurs
  • Trener 1 – Modul 1 og 2 (NKF) – ATN
  • Trener 1 – Modul 1
  • Dommer kurs ITF

 

Torill Bakkejord – 1 Dan      

 Yrke 

·         Elev ved TVGSVerv

·         Ungoms representant i Ishavsbyen  ATN

Trenerutdanning

·         Regelkurs

·         Trener 1 – Modul 1 og 2 (NKF)

Anders Broderstad 1. Dan-1

Yrke

  • Studerer Jus ved Universitetet i Tromsø

Verv 

  • Konkurranse gruppen i ATN

Trenerutdanning

  • Budo grunnkurs (NKF)
  • Trener 1 (NKF)
  • Trener 2 (NKF)
  • Barneidrettstrener (NIF)
  • Regelkurs (ATN)
  • ATN – Trener 1 kurs

Helena Rydland (1. DAN)

 Yrke: Student ved NTNU – Trondheim

  • Verv 
  • Medlem i ungdomsutvalget

Trenerutdanning

  • Trener 1 – modul 1 og 2 (NKF)
  • Regelkurs (ATN)
  • Trener 1- ATN Hjelpeinstruktører

 Brage Solund (1. Dan)

Yrke

  • Fultids Poitiker ved Tromsø Kommune

Verv

  • Medlem i ungdomsutvalget

Trenerutdanning 

  • Trener 1
  • modul 1 og 2 (NKF)
  • Regelkurs
  • ATN-Modul 1

Charlotte Olsen – 1.Dan    

Yrke 

  • Stdent ved UIT

Verv 

  • Medlem i ungdomsutvalget

Trenerutdanning

  • Regelkurs
  • Trener 1 – Modul 1 og 2 (NKF)
  • ATN- Trener 1 kurs

  • Budo grunnkurs (NKF) –
  • Trener 1 – modul 1 og 2 (NKF)
  • Regelkurs (ATN)

Kim Saueng – 1.Gup   -2
Instruktør i Hamna og Ishavbyen ATN

Yrke 

  • Elev ved Langnesbakken US

Verv 

  • Medlem i ungdomsutvalget

Trenerutdanning

  • Regelkurs
  • ATN-  Grunnkurs
  • ATN- Trener 1 kurs A